Dr. Rexhina A. Bajo PHD

Klinika Alliance

Ne jemi të përkushtuar për të siguruar një gamë të plotë të shërbimeve gjinekologjike dhe obstetrike. Nëse dëshironi më shumë informacion mbi shërbimet që ne ofrojmë, ju lutemi telefononi klinikën tonë.

SHIKO SHERBIMETKONTAKTE


Dr. Rexhina Bajo MD.

Shendeti Juaj
Detyra Jone

Pranë klinikës sonë mund të ndiqni shëndetin tuaj gjinekologjik duke filluar nga diagnostikimi e deri te trajtimi i të gjitha çështjeve të zakonshme gjinekologjike – sepse ne duam që ju ti jepni përparësi shëndetit tuaj gjinekologjik.

SHIKO SHERBIMETKONTAKTE


Procedurat Gjinekologjike


Klinika Alliance ju ofron një sërë procedurash diagnostikuese, kirurgjikale dhe contraceptive të cilat kryhen nga staf i kualifikuar ne rehatinë dhe intimitetin e krijuar posacërisht për ju.


LEXO ME SHUME


Ndjekja e Shtatzanise


Ne do të ndjekim shtatzaninë tuaj nga momenti I ngjizjes e deri në ditën e lindjes, duke u fokusuar si në trupin tuaj të shtatzënisë ashtu dhe në zhvillimin e foshnjës tuaj javë pas javë.


LEXO ME SHUME


Kirurgjia Gjinekologjike


Duke patur nevojat e pacientit në qendër të vemendjes, mes shërbimeve të shumta gjinekologjike, ofrojmë edhe kirurgjinë gjinekologjike sipas protokolleve minimale invazive.


LEXO ME SHUME


Kozmetika Gjinekologike


Ne sjellim për ju risine e procedurave kozmetike gjinekologjike, të cilat janë bërë gjithnjë e më te domosdoshme si zgjidhje të drejtpërdrejta të problemeve personale.


LEXO ME SHUME

Rregjistrohu

Meso Gjithmone
Te Rejat

Regjistrohuni në buletinin e Alliance për të marrë të gjitha ofertat e reja dhe zbritjet nga klinika Alliance. Gjithashtu artikuj ne lidhje me shendetin e Gruas dhe Statzanise! Klinika Alliance


  ORARI


  E Hene – E Premte
  4PM – 8PM
  E Shtune
  8AM – 1PM
  E Diele
  Mbyllur

  TEL

  (+355) 68 219 6243


  eMail

  info@alliance.al


  ADRESA

  Rr. Don Bosko, Pallati Gener 2
  Hyrja 2, Shkalla A
  SHENDETI I GRUAS

  SHENDETI I GRUAS

  Alliance | Te gjitha te drejtat e rezervuara | info@alliance.al  Alliance | Te gjitha te drejtat e rezervuara | info@alliance.al  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this