KONTAKTE

Shëndeti juaj është i rëndësishëm për ne! Për të lënë takim në klinikë - kontaktoni nëpërmjet
Whats App ose SMS dhe orari i takimit do u konfirmohet brenda 24 orëve.

KENI PYETJE APO SHQETESIM?

Dergoni
mesazhin tuaj

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm me mesazhin tuaj dhe do të kontaktoheni nga stafi yne sa më pare te jete e mundur.

  ADRESA

  Rr. Don Bosko, Pallati Gener 2
  Hyrja 2, Shkalla A


  TELEFON

  (+355) 68 219 6243


  EMAIL

  info@alliance.al


  ORARI

  e Hene – e Premte | 16:00 deri 20:00
  e Shtune | 08:00 13:00

  SHENDETI I GRUAS

  SHENDETI I GRUAS

  Alliance | Te gjitha te drejtat e rezervuara | info@alliance.al  Alliance | Te gjitha te drejtat e rezervuara | info@alliance.al  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this